IFMA POLSKA - INTERNATIONAL FACILITY MANAGEMENT ASSOCIATION

Switch to desktop Login

Członkowie zarządu (6)

Członkowie zarządu

Włodzimierz Biały jest Senior Partnerem w Griffin Real Estate. Griffin to rodzina funduszy inwestycyjnych lokujących środki w projektach nieruchomościowych w Polsce, Niemczech i na Ukrainie. Do tej pory Griffin zainwestował około 300 mln euro kapitału. Firma zarządza też platformą mezzanine, dostarczając finansowania dłużnego inwestorom nieruchomościowym i deweloperom. Wcześniej, w latach 2008-2010, Włodzimierz Biały był prezesem zarządu RUCH S.A., czołowej firmy handlowej i największego dystrybutora prasy w Polsce, o rocznych obrotach 1 miliarda euro. Od 1999 do 2008 roku kierował departamentem nieruchomości i infrastruktury tej firmy, odpowiadając za inwestycje, remonty, administrację, telekomunikację oraz logistykę.

Włodzimierz Biały jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, finansów i rachunkowości Akademii Leona Koźmińskiego, ukończył też studia podyplomowe z wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

Dział: Członkowie zarządu
Napisał
Czytaj dalej...

reprezentuje Warbud VINCI Facilities sp. z o.o. i odpowiada za rozwój spółki w Polsce. VINCI na polskim rynku aktywne jest poprzez kilkanaście spółek, m.in. Eurovia, Warbud S.a., Actemium, Graniou Atem, Menard, CFE Polska, Soletanche etc., zaś na świecie stanowi  największą grupę w  sektorze budownictwa i usług powiązanych zatrudniającą 192 tys. osób, posiadającą ponad 2.600 spółek, generującą obrót ponad 40 miliardów Euro. Tomasz posiada wykształcenie finansowe oraz licencję Zarządcy nieruchomości. Wcześniej związany był przez 8 lat z koncernem HOCHTIEF a od 10 lat wspiera działalność IFMA.

Dział: Członkowie zarządu
Napisał
Czytaj dalej...

Sylwia Muller od 2008 pracuje w Sodexo Polska Sp. z o. o. na stanowisku dyrektora operacyjnego i jest odpowiedzialna za rynek klientów korporacyjnych. Obecnie zarządza zespołem ponad 1700 osób oraz portfolio ponad 200 kontraktów. Do 2011 była dyrektorem facility management także w Sodexo Polska. Wcześniej przez 8 lat pracowała w Tesco Polska na stanowisku Szef Zakupów Korporacyjnych a następnie Dyrektor Operacyjny Property Services, gdzie przeprowadziła outsourcing technicznej obsługi nieruchomości, zakup energii na wolnym rynku oraz program oszczędzania energii wraz z zaprojektowaniem i wybudowaniem modelowego sklepu energooszczędnego. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w branży hotelarskiej. Sylwia specjalizuje się w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych, zarządzaniu energią oraz zajmuje się rozwojem obsługi nieruchomości w oparciu o koncepcję zintegrowanych usług facility management.

Dział: Członkowie zarządu
Napisał
Czytaj dalej...

Współzałożyciel i pierwszy prezes IFMA Polska (2002-2005). Ponad 15 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Wcześniej odpowiedzialny za wprowadzenie i rozwój na polskim rynku wielu przedsiębiorstw zagranicznych jako dyrektor Biura Radcy Handlowego Ambasady Finlandii (1991-95) oraz prezes zarządu firm giełdowych z kapitałem fińskim i niemieckim. Od r. 1999 CEO w firmie deweloperskiej 'Prymat Inwestycje' a następnie wiceprezes zarządu w 'PZU Development'. Od r. 2001 konsultant i Associate Director w ECHarris a od r. 2008 w Kulczyk Real Estate Holding (ostatnio jako Head of Development).  Z wykształcenia inż. budownictwa (Politechnika W-wa) i absolwent studiów MBA na University of Illinois. Członek CCIM i RICS. Licencja pośrednika rynku nieruchomości nr 4600

Dział: Członkowie zarządu
Napisał
Czytaj dalej...

Wszystkie prawa zastrzeżone dla IFMA

Do góry Wersja desktopowa