Uzyskaj pełny dostępWybierz język

IFMA to prestiżowa organizacja o zasięgu globalnym. Członkostwo w IFMA to szansa i możliwość osiągnięcia doskonałości w zarządzaniu nieruchomościami poprzez korzystanie ze standardów i dobrych praktyk tworzonych przez organizację a także wymianę doświadczeń pomiędzy jej członkami. Dołącz do nas i zostań członkiem IFMA Polska! Wypełnij już teraz deklarację członkowską i wyślij ją nam.

Aktualności
20181002_164021 (2)
IFMA Polska i Polska Rada Facility Management podpisują list intencyjny…

Dwie największe w Polsce organizacje wspierające i edukujące sektor FM podejmują współpracę mającą na względzie konsolidację środowisk branżowych oraz podjęcie szerokiego dialogu zmierzającego do podnoszenia standardów funkcjonowania rynku FM w Polsce.

logo-BMS-2018-small
Projekt BMS 2018 – IFMA Polska Patronem Merytorycznym

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu Projekt BMS - to nowa jakość w kalendarzu imprez branżowych, połączenie biznesu, edukacji i integracji w najlepszym wydaniu.

bwp_310x310
Konferencja Biurowce w Polsce – IFMA Polska Partnerem Honorowym

IFMA Polska Partnerem Honorowym 11. edycji konferencji Biurowce w Polsce, która odbędzie się w dniach 22-23 października 2018 w Warszawie.

sympozjum2018_slide
8. PLGBC Green Building Symposium – IFMA Partnerem Wspierającym

IFMA Polska Partnerem Wspierającym 8. edycji PLGBC Green Building Symposium. Spotkajmy się 4 października br. w Centrum Praskim KONESER w Warszawie.

Zobacz pozostałe aktualności
Co na forum?
Witamy w stowarzyszniu IFMA Polska
2 lata, 6 miesiące temu

Do grona IFMA Polska zapraszamy właścicieli nieruchomości i osoby reprezentujące właścicieli nieruchomości, zarządców nieruchomości, kierowników technicznych, przedstawicieli firm świadczących usługi związane z obsługą nieruchomości w tym również firm budowlanych, architektoni...
czytaj więcej

autor: Paweł Klimczak
Zapraszam do współpracy przy tworzeniu ankiety.
2 lata, 6 miesiące temu

Zapraszam wszystkich, nie tylko członków IFMA Polska, do pracy w ramach grupy badawczej. W tym roku zajmujemy się badaniem zagadnień związanych z kosztami energii w zarządzanych przez nas budynkach. Jak wiemy, 50% kosztów eksploatacji, czasami więcej, to koszty energii.czytaj więcej

autor: Paweł Klimczak