Get full accessChoose language
IFMA management
Wojciech Walania
Prezes Zarządu

Dyrektor Facilities Management w Olivia Business Centre, największym projekcie biurowym w Polsce (docelowo ponad 120 000 GLA). Prezes Zarządu Olivia Serwis Sp. z o.o. która w ramach Olivia Business Centre koordynuje i realizuje prace projektowe, budowlane i aranżacyjne. Spółka ta odpowiada również za obszar zarządzania i komercjalizacji projektu. Z projektem Olivia Business Centre związany od 2011 roku. Wcześniej pracował w instytucjach finansowych, a także kierował obszarami finansów i administracji w jednym z największych polskich portali internetowych – gdzie odpowiadał między innymi za obszary Property i Asset. Kierował też projektami związanymi z budowami nowoczesnych serwerowni, zaawansowanymi systemami zasilania gwarantowanego, studia telewizyjnego, a także budowy i aranżacji obiektów biurowych. Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości. Jest członkiem RICS, posiada państwową licencję Zarządcy Nieruchomości oraz uprawnienia Audytora Wiodącego Zarządzania Ciągłością Działania (ISO 22301) i Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001). Absolwent studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej w zakresie zarządzania nieruchomościami i bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie – Specjalista ds. Ochrony Przeciwpożarowej. Instruktor pierwszej pomocy. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trzech synów, a także entuzjasta biegania i zimowych kąpieli w morzu.

Maciej Wiśniewski
Członek Zarządu
CEO oraz Wspólnik w firmie LOREDO Real Estate Solutions (RES) – odpowiada za rozwój firmy w Polsce oraz zagranicą. Jako entuzjasta innowacyjności i nowych rozwiązań, wraz z całym zespołem LOREDO RES, skupia się na wykorzystaniu technologii w stworzeniu nowych modeli zarządzaniu budynkami. Maciej posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach usług dla nieruchomości oraz Facility Management. Przez ostatnie 10 lat pracy w międzynarodowych korporacjach, Sodexo i Apleona HSG (wcześniej Bilfinger HSG), odpowiadał za rozwój biznesu, nowych produktów i usług, nadzorował działania implementacyjne oraz marketingowe, prowadził również procesy zakupowe. Maciej jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz posiada licencję zarządzania nieruchomościami.
Dr Agnieszka Olechno-Kulas
Członek Zarządu

Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami dużych korporacji i podmiotów giełdowych. Manager kompleksowego zarządzania procesami administracyjnymi ze szczególnym zorientowaniem na wynik biznesowy.

 

Karierę zawodową w obszarze nieruchomości rozpoczęła od organizacji pierwszego biura PLUS GSM, poprzez zarządzanie nieruchomościami PERN Przyjaźń SA oraz PKN ORLEN SA. Od 2009 roku zajmowała stanowisko Prezesa Zarządu ORLEN Administracji, tworząc kompleksowy Shared Services Center dla Grupy Kapitałowej ORLEN. Doświadczona w realizacji outsourcingu usług wsparcia i optymalizacji procesów. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończyła również studia podyplomowe z zakresu zarządzania w Unii Europejskiej i Sektorze Naftowym. Posiada tytuł Doktora Nauk Prawnych z zakresu zarządzania nieruchomościami, uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim.

Włodzimierz Biały
Członek Zarządu
Włodzimierz Biały jest Senior Partnerem w Griffin Real Estate. Griffin to rodzina funduszy inwestycyjnych lokujących środki w projektach nieruchomościowych w Polsce, Niemczech i na Ukrainie. Do tej pory Griffin zainwestował około 300 mln euro kapitału. Firma zarządza też platformą mezzanine, dostarczając finansowania dłużnego inwestorom nieruchomościowym i deweloperom. Wcześniej, w latach 2008-2010, Włodzimierz Biały był prezesem zarządu RUCH S.A., czołowej firmy handlowej i największego dystrybutora prasy w Polsce, o rocznych obrotach 1 miliarda euro. Od 1999 do 2008 roku kierował departamentem nieruchomości i infrastruktury tej firmy, odpowiadając za inwestycje, remonty, administrację, telekomunikację oraz logistykę. Włodzimierz Biały jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, finansów i rachunkowości Akademii Leona Koźmińskiego, ukończył też studia podyplomowe z wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.
Cezary Szynkarczuk
Członek Zarządu
Cezary Szynkarczuk pracuje w branży nieruchomościowej od 1993 roku, w tym od 1996 roku zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Karierę rozpoczął w agencji Gerald Eve i kontynuował w Globe Trade Centre, Thorkild Kristensen, Pioneer Real Estate Advisors. Ponadto pracował dla brytyjskich funduszy nieruchomościowych. Od 2009 roku  zatrudniony był w Kulczyk Silverstein Properties gdzie jako Dyrektor Działu Zarządzania zbudował ten departament od podstaw. Jest założycielem i członkiem honorowym IFMA Polska i od 2010 roku członkiem RICS. Posiada licencję zarządcy nieruchomości i ukończył studia podyplomowe z wyceny nieruchomości.  
Roman Pęciak
Członek Zarządu
Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w departamentach operacyjnych i zarządach krajowych i międzynarodowych podmiotów korporacyjnych i giełdowych.Specjalista rynku nieruchomości i ekspert w dziedzinie zarządzania aktywami, restrukturyzacji oraz fuzji i przejęć w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Doświadczenia nabywał realizując autorskie projekty dla zagranicznych i krajowych funduszy inwestycyjnych, spółek giełdowych i dużych organizacji sieciowych w Polsce i Republice Czeskiej (m.in. Eastbridge Group, DTC SA, Empik Media & Fashion, CCC SA, Tebodin, Euro-Energia SA, EURO-net). Ukierunkowany branżowo na rynek nieruchomości komercyjnych, handlu detalicznego, budownictwa i energetyki oraz usług związanych z wyspecjalizowaną obsługą przedsiębiorstw. Czynnie uczestniczył w wielu złożonych procesach prywatyzacyjnych i restrukturyzacyjnych spółek prawa handlowego. Posiada m.in. Państwową Licencję Zarządcy Nieruchomości i Certyfikat Doradcy Prawno-Podatkowo-Finansowego.
Norbert Ślusarczyk
Członek Zarządu
Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Licencjonowany Zarządca Nieruchomości. W branżami Facility Management oraz Property Management związany od kilkunastu lat. Obecnie jest na stanowisku Dyrektora ds. Usług Technicznych w firmie Sodexo Polska. Norbert Jest odpowiedzialny za rozwój usług technicznych w ponad 100 kontraktach na terenie całego kraju. Sprawuje kontrolę i nadzór nad utrzymaniem i rozwojem infrastruktury technicznej w obszarze obiektów biurowych, magazynowych i przemysłowych.
Piotr Kwiatkowski
Członek Zarządu
Blisko dwudziestotrzy doświadczenie zdobywałem w polskich i zagranicznych firmach produkcyjnych i handlowych, tworząc strategie rozwoju działów sprzedaży i marketingu oraz zarządzając nimi. Aktualnie rozwijam w Polsce nowy, europejski projekt AeraMax Professional, budując bardzo ważną, kategorię produktową dedykowaną dla segmentów FM, HVAC, Cleaning, Healht Care i poświęconą szerokiemu zakresowi dbania o poprawę zdrowia i jakości pracy. Oferuje kluczowe rozwiązania doskonalące jakość powietrza w pomieszczeniach. Pomagam kierownikom obiektów dbać o powietrze oferując im produkty, które stają się integralną częścią systemu budynków, dzięki prostej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom ocenianym jako najlepsze. Od roku 2006 zaangażowany w pracę Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo – Szkolnej, wchodząc w skład Zarządu i pełniąc w ostatnich latach funkcję Prezesa. Absolwent Uniwersytetu Techniczno – Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Prywatnie pasjonat skoków spadochronowych i pokonywania oporów powietrza w tunelu aerodynamicznym dla skoczków spadochronowych. Wolny czas spędzam z bliskimi czerpiąc dobrą energię z pozytywnych chwil. Najlepsze motto z ulubionej książki: „Nigdy nie rezygnuj z marzeń, idź śladami znaków”.
Maria Kobryń
Członek Zarządu
Maria Kobryń – radca prawny, MBA, Head of Blueshell Legal – kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze prawno - podatkowej projektów nieruchomościowych, począwszy od nieruchomości komercyjnych kończąc na projektach deweloperskich i infrastrukturalnych. Z nieruchomościami związana od 13 lat. Jest również inwestorem na rynku nieruchomości azjatyckich, w szczególności w Tajlandii, gdzie buduje pierwszą polską sieć hoteli zagranicą.