Get full accessChoose language
IFMA management
Maciej Wiśniewski
Prezes Zarządu

CEO oraz Wspólnik w firmie LOREDO Real Estate Solutions (RES) – odpowiada za rozwój firmy w Polsce oraz zagranicą. Jako entuzjasta innowacyjności i nowych rozwiązań, wraz z całym zespołem LOREDO RES, skupia się na wykorzystaniu technologii w stworzeniu nowych modeli zarządzaniu budynkami. Maciej posiada wieloletnie doświadczenie w obszarach usług dla nieruchomości oraz Facility Management. Przez ostatnie 10 lat pracy w międzynarodowych korporacjach, Sodexo i Apleona HSG (wcześniej Bilfinger HSG), odpowiadał za rozwój biznesu, nowych produktów i usług, nadzorował działania implementacyjne oraz marketingowe, prowadził również procesy zakupowe. Maciej jest absolwentem Politechniki Warszawskiej oraz posiada licencję zarządzania nieruchomościami.

Wojciech Walania
Członek Zarządu
Dyrektor Facilities Management w Olivia Business Centre, największym projekcie biurowym w Polsce (docelowo ponad 120 000 GLA). Prezes Zarządu Olivia Serwis Sp. z o.o. która w ramach Olivia Business Centre koordynuje i realizuje prace projektowe, budowlane i aranżacyjne. Spółka ta odpowiada również za obszar zarządzania i komercjalizacji projektu. Z projektem Olivia Business Centre związany od 2011 roku. Wcześniej pracował w instytucjach finansowych, a także kierował obszarami finansów i administracji w jednym z największych polskich portali internetowych – gdzie odpowiadał między innymi za obszary Property i Asset. Kierował też projektami związanymi z budowami nowoczesnych serwerowni, zaawansowanymi systemami zasilania gwarantowanego, studia telewizyjnego, a także budowy i aranżacji obiektów biurowych. Kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości. Jest członkiem RICS, posiada państwową licencję Zarządcy Nieruchomości oraz uprawnienia Audytora Wiodącego Zarządzania Ciągłością Działania (ISO 22301) i Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (ISO 27001). Absolwent studiów podyplomowych Politechniki Gdańskiej w zakresie zarządzania nieruchomościami i bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie – Specjalista ds. Ochrony Przeciwpożarowej. Instruktor pierwszej pomocy.
Dawid MOraczewski
Członek Zarządu
Cezary Szynkarczuk
Członek Zarządu
Cezary Szynkarczuk pracuje w branży nieruchomościowej od 1993 roku, w tym od 1996 roku zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Karierę rozpoczął w agencji Gerald Eve i kontynuował w Globe Trade Centre, Thorkild Kristensen, Pioneer Real Estate Advisors. Ponadto pracował dla brytyjskich funduszy nieruchomościowych. Od 2009 roku  zatrudniony był w Kulczyk Silverstein Properties gdzie jako Dyrektor Działu Zarządzania zbudował ten departament od podstaw. Jest założycielem i członkiem honorowym IFMA Polska i od 2010 roku członkiem RICS. Posiada licencję zarządcy nieruchomości i ukończył studia podyplomowe z wyceny nieruchomości.  
Roman Pęciak
Członek Zarządu
Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w departamentach operacyjnych i zarządach krajowych i międzynarodowych podmiotów korporacyjnych i giełdowych.Specjalista rynku nieruchomości i ekspert w dziedzinie zarządzania aktywami, restrukturyzacji oraz fuzji i przejęć w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Doświadczenia nabywał realizując autorskie projekty dla zagranicznych i krajowych funduszy inwestycyjnych, spółek giełdowych i dużych organizacji sieciowych w Polsce i Republice Czeskiej (m.in. Eastbridge Group, DTC SA, Empik Media & Fashion, CCC SA, Tebodin, Euro-Energia SA, EURO-net). Ukierunkowany branżowo na rynek nieruchomości komercyjnych, handlu detalicznego, budownictwa i energetyki oraz usług związanych z wyspecjalizowaną obsługą przedsiębiorstw. Czynnie uczestniczył w wielu złożonych procesach prywatyzacyjnych i restrukturyzacyjnych spółek prawa handlowego. Posiada m.in. Państwową Licencję Zarządcy Nieruchomości i Certyfikat Doradcy Prawno-Podatkowo-Finansowego.
Norbert Ślusarczyk
Członek Zarządu
Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Wyższej Szkoły im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Licencjonowany Zarządca Nieruchomości. W branżami Facility Management oraz Property Management związany od kilkunastu lat. Obecnie jest na stanowisku Dyrektora ds. Usług Technicznych w firmie Sodexo Polska. Norbert Jest odpowiedzialny za rozwój usług technicznych w ponad 100 kontraktach na terenie całego kraju. Sprawuje kontrolę i nadzór nad utrzymaniem i rozwojem infrastruktury technicznej w obszarze obiektów biurowych, magazynowych i przemysłowych.
Piotr Kwiatkowski
Członek Zarządu
Blisko dwudziestotrzy doświadczenie zdobywałem w polskich i zagranicznych firmach produkcyjnych i handlowych, tworząc strategie rozwoju działów sprzedaży i marketingu oraz zarządzając nimi. Aktualnie rozwijam w Polsce nowy, europejski projekt AeraMax Professional, budując bardzo ważną, kategorię produktową dedykowaną dla segmentów FM, HVAC, Cleaning, Healht Care i poświęconą szerokiemu zakresowi dbania o poprawę zdrowia i jakości pracy. Oferuje kluczowe rozwiązania doskonalące jakość powietrza w pomieszczeniach. Pomagam kierownikom obiektów dbać o powietrze oferując im produkty, które stają się integralną częścią systemu budynków, dzięki prostej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom ocenianym jako najlepsze. Od roku 2006 zaangażowany w pracę Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo – Szkolnej, wchodząc w skład Zarządu i pełniąc w ostatnich latach funkcję Prezesa. Absolwent Uniwersytetu Techniczno – Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Prywatnie pasjonat skoków spadochronowych i pokonywania oporów powietrza w tunelu aerodynamicznym dla skoczków spadochronowych. Wolny czas spędzam z bliskimi czerpiąc dobrą energię z pozytywnych chwil. Najlepsze motto z ulubionej książki: „Nigdy nie rezygnuj z marzeń, idź śladami znaków”.
Maria Kobryń
Członek Zarządu
Maria Kobryń – radca prawny, MBA, Head of Blueshell Legal – kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze prawno - podatkowej projektów nieruchomościowych, począwszy od nieruchomości komercyjnych kończąc na projektach deweloperskich i infrastrukturalnych. Z nieruchomościami związana od 13 lat. Jest również inwestorem na rynku nieruchomości azjatyckich, w szczególności w Tajlandii, gdzie buduje pierwszą polską sieć hoteli zagranicą.